Pipe Brands / Makers: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 321: | Line 321: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Lenz]]'''||Josef Lenz; c/o Tischlerei Lenz | |'''[[Lenz]]'''||Josef Lenz; c/o Tischlerei Lenz | ||
|- | |||
|'''[[Lorenz]]'''||Made by [[Tyrol]] since 1886 | |||
|- | |- | ||
|'''[[Matzhold]]'''||Peter Matzhold | |'''[[Matzhold]]'''||Peter Matzhold |