23,094
edits
(→Poland) |
(→Spain) |
||
Line 609: | Line 609: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Pipas + O]]'''||Félix Massó | |'''[[Pipas + O]]'''||Félix Massó | ||
|- | |||
|'''[[Minorca]]'''||Spain | |||
|- | |- | ||
|'''[[Saladich]]'''||Joan Saladich i Garriga | |'''[[Saladich]]'''||Joan Saladich i Garriga |