23,094
edits
mNo edit summary |
(→Sweden) |
||
Line 719: | Line 719: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Ivarsson, Sixten|Ivarsson]]'''||'''[[Sixten Ivarsson]]''' (Denmark; broken pipe) | |'''[[Ivarsson, Sixten|Ivarsson]]'''||'''[[Sixten Ivarsson]]''' (Denmark; broken pipe) | ||
|- | |||
|'''[[Leopold]]'''||Heinrich Leopold Jensen; Silkeborg, Jutland | |||
|- | |- | ||
|'''[[Ljung]]'''||Arne Ljung (broken pipe) | |'''[[Ljung]]'''||Arne Ljung (broken pipe) |