23,094
edits
(→Canada) |
|||
Line 145: | Line 145: | ||
|'''[[Downie Pipes]]'''||Stephen Downie | |'''[[Downie Pipes]]'''||Stephen Downie | ||
|- | |- | ||
|'''Dr. Thomas'''||Brand of [[Paradis Pipes]] | |'''Dr. Thomas'''||Brand of '''[[Paradis Pipes]]''' | ||
|- | |- | ||
|'''[[Fagan]]'''||Mike Fagan | |'''[[Fagan]]'''||Mike Fagan | ||
|- | |- | ||
|'''[[Farhood]]'''||?? | |'''[[Farhood]]'''||?? | ||
|- | |||
|'''Fernand Gignac'''||see '''[[Paradis Pipes]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''[[MacQueen Pipes]]'''||Colin MacQueen | |'''[[MacQueen Pipes]]'''||Colin MacQueen |