Pipe Brands / Makers: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 532: | Line 532: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Irish Gems]]'''||Also a Peterson sub-brand??? | |'''[[Irish Gems]]'''||Also a Peterson sub-brand??? | ||
|- | |||
|'''Kinsale'''||A [[Peterson]] sub-brand / second | |||
|- | |- | ||
|'''[[Peterson]]''' | |'''[[Peterson]]''' |