Pipe Brands / Makers: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Turkey) |
(→Sweden) |
||
Line 951: | Line 951: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Nordh]]'''||Bo Nordh (broken pipe) | |'''[[Nordh]]'''||Bo Nordh (broken pipe) | ||
|- | |||
|'''OF'''||'''[[Olaf Forsberg]]''', 18th century clay pipe artisan | |||
|- | |- | ||
|'''[[Ratos]]'''|| | |'''[[Ratos]]'''|| |