23,094
edits
Line 442: | Line 442: | ||
|- | |- | ||
|'''[[P. Omrt]]'''||Brand of check artisan making freehands | |'''[[P. Omrt]]'''||Brand of check artisan making freehands | ||
|- | |||
|'''[[Pavel Háp]]'''||Czech artisan | |||
|- | |- | ||
|'''[[Pearl Bee]]'''||Radka Hofmannová | |'''[[Pearl Bee]]'''||Radka Hofmannová |