2
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Sarrono]]'''|| ??? | |'''[[Sarrono]]'''|| ??? | ||
|- | |||
|'''[[Sauropipe]]'''||Gioacchino Sauro; Palermo; Sicily; see[http://www.sauropipe.com] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Savinelli]]'''||Achille Savinelli SPA; Milano. Factory: Molina di Barasso (Varese). | |'''[[Savinelli]]'''||Achille Savinelli SPA; Milano. Factory: Molina di Barasso (Varese). |
edits