627
edits
m (Reverted edits by Flatticus (talk) to last revision by TobaccoPipes) |
No edit summary |
||
Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Mariner]]'''||Joe Mariner (ret.); Napa, CA | |'''[[Mariner]]'''||Joe Mariner (ret.); Napa, CA | ||
|- | |||
|'''[[Mark Stewart]]'''||Mark Stewart († 2015); Brevard, North Carolina (www.pipecraft.org, now closed) | |||
|- | |- | ||
|'''[[Markle, Ernie]]'''||'''[[Ernie Markle Pipes]]'''; Scottsdale, AZ | |'''[[Markle, Ernie]]'''||'''[[Ernie Markle Pipes]]'''; Scottsdale, AZ |