2,794
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 94: | Line 94: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Design Greven]]'''||Udo Wolbers; Greven. | |'''[[Design Greven]]'''||Udo Wolbers; Greven. | ||
|- | |||
|'''Dittmar'''||[[Mathias Dittmar]]. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Dobbelmann]]'''||Louis Dobbelmann Tabakfabrik GmbH; Rees/Lower Rhine. | |'''[[Dobbelmann]]'''||Louis Dobbelmann Tabakfabrik GmbH; Rees/Lower Rhine. |