82
edits
No edit summary |
Stpaulpiper (talk | contribs) m (Added Anderson, William) |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|'''Anderson'''||[[Stephen & Roswitha Anderson]]; Columbus, OH. → '''[[S&R Pipes]]'''. | |'''Anderson'''||[[Stephen & Roswitha Anderson]]; Columbus, OH. → '''[[S&R Pipes]]'''. | ||
|- | |||
|Anderson, William | |||
|[[William Anderson Pipes]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Ansell's]]'''||Ansell's Pipe and Tobacco Shop; Washington, DC | |'''[[Ansell's]]'''||Ansell's Pipe and Tobacco Shop; Washington, DC |
edits