2,411
edits
(New page: {| |'''<font size="4">L</font>''' |- |'''Laird'''||Ted Laird; Brooklyn Park, MN |- |'''Lakatosh'''||John Lakatosh; New Columbia, PA |- |'''Larsen'''||Wally Larsen (†); St. Paul, ...) |
mNo edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
|'''[[LOG]]'''||??? | |'''[[LOG]]'''||??? | ||
|- | |||
|'''[[Lord Davenport Pipes]]'''||Lord Davenport Pipes Ltd.; New York City. Known from the 1940's. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Loscalzo Pipes]]'''||Craig A. Loscalzo; Lexington, KY. | |'''[[Loscalzo Pipes]]'''||Craig A. Loscalzo; Lexington, KY. |