2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
|'''Weaver'''||Bruce A. Weaver; Brentwood, TN. See '''[[B.A. Weaver Pipes]]'''. | |'''Weaver'''||Bruce A. Weaver; Brentwood, TN. See '''[[B.A. Weaver Pipes]]'''. | ||
|- | |||
|'''[[Webb]]'''||Roy Webb | |||
|- | |- | ||
|'''[[Weber Pipe Co.]]'''||Carl B. Weber; Jersey City, NJ | |'''[[Weber Pipe Co.]]'''||Carl B. Weber; Jersey City, NJ |