159
edits
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
Poggenpohl (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|'''Anton'''||Poul Anton Knudsen | |'''Anton'''||Poul Anton Knudsen | ||
|- | |||
|'''Arslev'''|| Flemming Aslev | |||
|- | |- | ||
|'''Atterup Pibemageri'''||Name of '''[[Emil Chonowitsch]]'s''' workshop | |'''Atterup Pibemageri'''||Name of '''[[Emil Chonowitsch]]'s''' workshop |
edits