23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 166: | Line 166: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Smith, Dan]]'''||Dan Smith | |'''[[Smith, Dan]]'''||Dan Smith | ||
|- | |||
|'''Sohn, Hugo'''||Artisan who worked for [[Marxman]] | |||
|- | |- | ||
|'''Sovereign'''||Ron '''[[Pellegrini]]'''; Staten Island, NY. | |'''Sovereign'''||Ron '''[[Pellegrini]]'''; Staten Island, NY. |