23,216
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 83: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
|'''Topper'''||[[GBD]] sub-brand / second | |'''Topper'''||[[GBD]] sub-brand / second | ||
|- | |||
|'''Triomphe'''||French brand and [[GBD]] sub-brand / second | |||
|- | |||
|'''Truxiennes'''||19th Century brand from the Braisaz firm, Lyon | |||
|- | |- | ||
|} | |} |