23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Alexander]]'''||David D. Alexander; Galena, (IL ?) | |'''[[Alexander]]'''||David D. Alexander; Galena, (IL ?) | ||
|- | |||
|'''[[Alden Pipes]]'''||Ryan Alden; Rowlett, TX | |||
|- | |- | ||
|'''Allen'''||'''[[George Allen]]''' (†); Stroudsburg, PA | |'''Allen'''||'''[[George Allen]]''' (†); Stroudsburg, PA |