23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 235: | Line 235: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Brooks]]'''||Brand of Brooks Bros.: New York | |'''[[Brooks]]'''||Brand of Brooks Bros.: New York | ||
|- | |||
|'''Brooks, Brandon'''||[[Brandon Brooks]]; Georgetown, KY | |||
|- | |- | ||
|'''Bruce Peters'''||'''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]''' for Penn Tobacco Co., Wilkes-Barre, PA | |'''Bruce Peters'''||'''[[Henry Leonard & Thomas Inc.]]''' for Penn Tobacco Co., Wilkes-Barre, PA |