23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 199: | Line 199: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Bradshaw]]'''||J.H. Bradshaw; Long Beach, CA. | |'''[[Bradshaw]]'''||J.H. Bradshaw; Long Beach, CA. | ||
|- | |||
|'''Briar Art Pipes'''||'''[[Richard Lawton]]'''; Port Orchard, Washington | |||
|- | |- | ||
|'''Brannon, Matt'''||Tulsa, OK. See [[McGimpsey Pipes]] | |'''Brannon, Matt'''||Tulsa, OK. See [[McGimpsey Pipes]] |