23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Carroll]]'''||Charles Carroll (†) | |'''[[Carroll]]'''||Charles Carroll (†) | ||
|- | |||
|'''[[Joe Case]]'''||Nashville, TN | |||
|- | |- | ||
|'''[[Cassel]]'''||Shannon Cassel; Tucson, AZ | |'''[[Cassel]]'''||Shannon Cassel; Tucson, AZ |