23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Carey Magic Inch]]'''||[http://www.eacarey.com E.A. Carey's Smokeshop] 7090 Whipple Ave N, North Canton, OH 44720; phone 800-992-7427, fax 330-244-9518 or E-mail: mailto:jthames@eacarey.net. | |'''[[Carey Magic Inch]]'''||[http://www.eacarey.com E.A. Carey's Smokeshop] 7090 Whipple Ave N, North Canton, OH 44720; phone 800-992-7427, fax 330-244-9518 or E-mail: mailto:jthames@eacarey.net. | ||
|- | |||
|'''[[Carlson, Steve]]'''||Steve Carlson | |||
|- | |- | ||
|'''[[Carroll]]'''||Charles Carroll (†) | |'''[[Carroll]]'''||Charles Carroll (†) |