23,095
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Cassel]]'''||Shannon Cassel; Tucson, AZ | |'''[[Cassel]]'''||Shannon Cassel; Tucson, AZ | ||
|- | |||
|'''Castro'''||Pipes made by various third parties for David and Steve Casto of Davidus Cigars Ltd. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Catterall Pipes]]'''||Van Catterall; Greensboro, NC | |'''[[Catterall Pipes]]'''||Van Catterall; Greensboro, NC |