23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 127: | Line 127: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Dakota Pipes]]'''||Serial pipes; ca. $40. | |'''[[Dakota Pipes]]'''||Serial pipes; ca. $40. | ||
|- | |||
|'''Danish Clipper'''||Danish brand of '''[[Kriswill]]''' | |||
|- | |- | ||
|'''Davidson'''||'''[[Adam Davidson]]'''; Little River, SC | |'''Davidson'''||'''[[Adam Davidson]]'''; Little River, SC |