23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Cole Pipes]]'''||Charles Cole | |'''[[Cole Pipes]]'''||Charles Cole | ||
|- | |||
|'''Coles, Jared'''||'''[[Jared Coles]]'''; Fresno, CA | |||
|- | |- | ||
|'''[[Collins]]'''||Bill Collins, see [[Jost]] | |'''[[Collins]]'''||Bill Collins, see [[Jost]] |