23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 117: | Line 117: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Creative Briar Pipes]]'''||Al Perkowski; Sterling Heights, MI | |'''[[Creative Briar Pipes]]'''||Al Perkowski; Sterling Heights, MI | ||
|- | |||
|'''[[Creator’s Design Pipes & Blades]]||Dan and Amy Sanford; Cedar Rapids, Iowa | |||
|- | |- | ||
|'''Crider, Micah'''||Missoula, MT; see [[Yeti Pipe Co.]] | |'''Crider, Micah'''||Missoula, MT; see [[Yeti Pipe Co.]] |