1,787
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Clewell]]'''||R.A. Clewell | |'''[[Clewell]]'''||R.A. Clewell | ||
|- | |||
|'''[[Cole Pipes]]'''||Charles Cole | |||
|- | |- | ||
|'''[[Collins]]'''||Bill Collins, see [[Jost]] | |'''[[Collins]]'''||Bill Collins, see [[Jost]] |