2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Crosby]]'''||John Crosby; Lafayette, IN | |'''[[Crosby]]'''||John Crosby; Lafayette, IN | ||
|- | |||
|'''[[Curtz]]'''||Arley G. Curtz; Salt Lake City, UT | |||
|- | |- | ||
|'''[[Custom-Bilt]]'''||Founded by Tracy Mincer (†); Indianapolis, IN. Since 1946 named "Custombilt". | |'''[[Custom-Bilt]]'''||Founded by Tracy Mincer (†); Indianapolis, IN. Since 1946 named "Custombilt". |