23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Craig]]'''||William D. Craig - Fireside Pipe Shop; Hurffville, NJ | |'''[[Craig]]'''||William D. Craig - Fireside Pipe Shop; Hurffville, NJ | ||
|- | |||
|'''[[Creative Briar Pipes]]'''||Al Perkowski; Sterling Heights, MI | |||
|- | |- | ||
|'''[[Cristiano]]'''||Tomas Cristiano (†), [http://www.cristom.com/ Cristom Imports & Exports Inc.]; Tampa, FL | |'''[[Cristiano]]'''||Tomas Cristiano (†), [http://www.cristom.com/ Cristom Imports & Exports Inc.]; Tampa, FL |