23,094
edits
(pipemaker) |
No edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Clark]]'''||Chris Clark; Toledo, OH | |'''[[Clark]]'''||Chris Clark; Toledo, OH | ||
|- | |||
|'''[[Clemons]]'''||Greg Clemons; San Diego, CA | |'''[[Clemons]]'''||Greg Clemons; San Diego, CA | ||
|'''Clark Briar Originals'''||Bob Clark; Warren R.I. | |- | ||
|'''[[Clark Briar Originals]]'''||Bob Clark; Warren R.I. | |||
|- | |||
|'''[[Clewell]]'''||R.A. Clewell | |'''[[Clewell]]'''||R.A. Clewell | ||
|- | |- |