23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
|'''Camelot'''||??? | |'''Camelot'''||??? | ||
|- | |||
|'''Capt. Earle'''||Lopes states Hermit Tobacco had pipes made under this name for them by [[Ashton]], and Sam [[Learned]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Cannoy]]'''||Walt Cannoy; Lakeland, FL | |'''[[Cannoy]]'''||Walt Cannoy; Lakeland, FL |