American Pipe Brands & Makers C - D: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 127: | Line 127: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Dakota Pipes]]'''||Serial pipes; ca. $40. | |'''[[Dakota Pipes]]'''||Serial pipes; ca. $40. | ||
|- | |||
|'''[[Darby]]'''||Mattoon, IL | |||
|- | |- | ||
|'''Davidson'''||'''[[Adam Davidson]]'''; Little River, SC | |'''Davidson'''||'''[[Adam Davidson]]'''; Little River, SC |