23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 171: | Line 171: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Holy Smoke]]'''||Rev. Raymond L. Rosa | |'''[[Holy Smoke]]'''||Rev. Raymond L. Rosa | ||
|- | |||
|'''Holey Smoke'''||popular grand made by [[Tracy Mincer]] Pipe Co. | |||
|- | |- | ||
|'''Honeybrook'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]'''; Jersey City, NJ. | |'''Honeybrook'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]'''; Jersey City, NJ. |