23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 175: | Line 175: | ||
|- | |- | ||
|'''Honeybrook'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]'''; Jersey City, NJ. | |'''Honeybrook'''||'''[[National Briar Pipe Co.]]'''; Jersey City, NJ. | ||
|- | |||
|'''Honeymaster'''||Inexpensive brand of [[Mastercraft]], possibly made in Italy | |||
|- | |- | ||
|'''[[Howard]]'''||Tom Howard | |'''[[Howard]]'''||Tom Howard |