4
edits
No edit summary |
IrishBriar (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
|'''[[IRC]]'''||Iwan Ries & Co.; Chicago, IL. Private label pipes by various makers. | |'''[[IRC]]'''||Iwan Ries & Co.; Chicago, IL. Private label pipes by various makers. | ||
|- | |||
|'''[[Irish Briar Pipeworks]]'''||Charles Gillispie, Ironwood, Michigan. | |||
|- | |- | ||
|'''[[Irrera]]'''||Leo Irrera; New York City | |'''[[Irrera]]'''||Leo Irrera; New York City | ||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">J</font>'''|| | |'''<font size="4">J</font>'''|| |
edits