2,411
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 111: | Line 111: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Kowal]]'''||Jeff Kowal; Beaver Falls, PA | |'''[[Kowal]]'''||Jeff Kowal; Beaver Falls, PA | ||
|- | |||
|'''[[Krissor]]'''||George Krissor, carver from the West Coast | |||
|- | |- | ||
|'''[[Kubik]]'''||Jim Kubik; Middleburg Heights, OH | |'''[[Kubik]]'''||Jim Kubik; Middleburg Heights, OH |