23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|'''[[LHS]]'''||L. & H. Stern Pipe Making Company; Brooklyn, NY | |'''[[LHS]]'''||L. & H. Stern Pipe Making Company; Brooklyn, NY | ||
|- | |||
|'''[[Light]]'''||Dennis Light; Toledo, OH | |||
|- | |- | ||
|'''[[Lindner]]'''||Michael Lindner; Rochester Hills, MI | |'''[[Lindner]]'''||Michael Lindner; Rochester Hills, MI |