23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Lakatosh]]'''||John Lakatosh; New Columbia, PA | |'''[[Lakatosh]]'''||John Lakatosh; New Columbia, PA | ||
|- | |||
|'''[[Lamb Pipes]]'''||Ken Lamb, amateur pipe maker, tooling, and cabinets; | |||
|- | |- | ||
|'''[[Larsen]]'''||Wally Larsen (†); St. Paul, MN. See '''[[Senlar]]'''. | |'''[[Larsen]]'''||Wally Larsen (†); St. Paul, MN. See '''[[Senlar]]'''. |