American Pipe Brands & Makers N - Q: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 96: | Line 96: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Penguin Briar]]'''||Kim Kendall; Phoenix, AZ | |'''[[Penguin Briar]]'''||Kim Kendall; Phoenix, AZ | ||
|- | |||
|'''[[Percolator]]'''||Need Information | |||
|- | |- | ||
|'''[[Peretti]]'''||Robert Peretti (L.J. Peretti Co.); Boston, MA. | |'''[[Peretti]]'''||Robert Peretti (L.J. Peretti Co.); Boston, MA. |