23,108
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 162: | Line 162: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Skoda Pipes]]'''||Joseph Skoda; Philmont, NY | |'''[[Skoda Pipes]]'''||Joseph Skoda; Philmont, NY | ||
|- | |||
|'''[[Smith, Dan]]'''||Dan Smith | |||
|- | |- | ||
|'''Sovereign'''||Ron '''[[Pellegrini]]'''; Staten Island, NY. | |'''Sovereign'''||Ron '''[[Pellegrini]]'''; Staten Island, NY. |