23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Rivendell Pipes]]'''||Levi Zurcher (ret./† ?); Flagstaff, AZ | |'''[[Rivendell Pipes]]'''||Levi Zurcher (ret./† ?); Flagstaff, AZ | ||
|- | |||
|'''Robert Bannerman'''||Canadian artisan and former Clay Pipe factory (1875-84), located in New York state, USA | |||
|- | |- | ||
|'''[[Robertson]]'''||Thayne Robertson (ret./† ?); Boise, ID | |'''[[Robertson]]'''||Thayne Robertson (ret./† ?); Boise, ID |