23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 152: | Line 152: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Sherman]]'''||Martin Sherman; Little Silver, NJ. | |'''[[Sherman]]'''||Martin Sherman; Little Silver, NJ. | ||
|- | |||
|'''[[Shimon]]'''||Robert Shimon, amateur artisan who placed second in a Pipes & Tobacco Magazine contest | |||
|- | |- | ||
|'''[[ShureWood Pipes]]'''||Colin Rigsby; Arlington, TX. | |'''[[ShureWood Pipes]]'''||Colin Rigsby; Arlington, TX. |