23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Rose]]'''||Francis Rose; Culver City, CA | |'''[[Rose]]'''||Francis Rose; Culver City, CA | ||
|- | |||
|'''[[Roy Roger Web]]'''||Tennessee | |||
|- | |- | ||
|'''Roughriders'''||See '''[[John Allen]]'''; Ipswich, MA. | |'''Roughriders'''||See '''[[John Allen]]'''; Ipswich, MA. |