23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 262: | Line 262: | ||
|- | |- | ||
|'''Suffolk'''||Brand from [[Whitehall]] in England, and sold by Tyler & Co. | |'''Suffolk'''||Brand from [[Whitehall]] in England, and sold by Tyler & Co. | ||
|- | |||
|'''Sunday Cob'''||Sunday Cob Pipe Co., Washington, MO | |||
|- | |- | ||
|'''Sven-Lar'''||Made by Michael V. '''[[Kabik]]'''. | |'''Sven-Lar'''||Made by Michael V. '''[[Kabik]]'''. |