23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
|'''Knotty'''||Former brand of [[Oppenheimer Pipe]] | |'''Knotty'''||Former brand of [[Oppenheimer Pipe]] | ||
|- | |||
|'''[[Kothari]]'''||Laurence Kothari, amateur artisan | |||
|- | |- | ||
|'''Koolsmoke'''||Brand of [[Civic]] | |'''Koolsmoke'''||Brand of [[Civic]] |