23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Kinnear & Whitwham]]'''||see [[Bingly]], [[Bingo]], and [[Dr. Plumb]] | |'''[[Kinnear & Whitwham]]'''||see [[Bingly]], [[Bingo]], and [[Dr. Plumb]] | ||
|- | |||
|'''Knotty'''||Former brand of [[Oppenheimer Pipe]] | |||
|- | |- | ||
|'''<font size="4">L</font>''' | |'''<font size="4">L</font>''' |