23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
|52||dublin|||1/4||||flatbottm sitter | |52||dublin|||1/4||||flatbottm sitter | ||
|- | |||
|56||brandy|||1/8||||[https://pipedia.org/wiki/File:Everyman56-01.jpg Everyman example] [https://pipedia.org/wiki/File:Everyman56-07.jpg Everyman detail] | |||
|- | |- | ||
|61||cavalier|||full bent.||||vulcunite foot | |61||cavalier|||full bent.||||vulcunite foot |