23,097
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|'''[[J.K. Pipes]]'''||Johan Kock; Ærøskøbing | |'''[[J.K. Pipes]]'''||Johan Kock; Ærøskøbing | ||
|- | |||
|'''Jakobsen'''||[[Flemming Jakobsen]] | |||
|- | |- | ||
|'''[[Jarl]]'''||No details known! | |'''[[Jarl]]'''||No details known! |