23,094
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 4: | Line 4: | ||
|- | |- | ||
|'''[[Ma Colombe]]'''||Jean Masson | |'''[[Ma Colombe]]'''||Jean Masson | ||
|- | |||
|'''MAD'''||Former brand of Ganeval et Cie.; Saint-Claude | |||
|- | |- | ||
|'''[[Maida Vale]]'''||??? | |'''[[Maida Vale]]'''||??? |