23,116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|'''[[Wessex]]'''||Originally a brand of Hall & Fitzgerald Co. Made by [[Chacom]] | |'''[[Wessex]]'''||Originally a brand of Hall & Fitzgerald Co. Made by [[Chacom]] | ||
|- | |- | ||
|<font size="3">'''X | |<font size="3">'''X'''</font> | ||
|- | |||
|<font size="3">'''Y''' | |||
|- | |||
|'''Yeco'''||Brand created in 1921 by [[Ropp]] | |||
|- | |||
|<font size="3">'''Z'''</font> | |||
|- | |- | ||
|} | |} |