1,842
edits
No edit summary |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 275: | Line 275: | ||
|- | |- | ||
|106|| pot|||straight|||| round | |106|| pot|||straight|||| round | ||
|- | |||
|1054|| billiard ||| straight||||round | |||
|- | |||
|1121|| canadian||| straight||||oval | |||
|- | |- | ||
|1331|| billiard||| straight||||unknown | |1331|| billiard||| straight||||unknown |
edits